Máme radost, jak se nejen našim ambasadorům dařilo na MS IFSS ve Švédsku, chceme ji s Vámi sdílet.

Máme pro Vás dárek formou slevy na všechny naše produkty pro měsíc březen ve výši 15 %.

Kvap Nutrition - POGS energyAKCE
-15 %

Image

Energetický snack KVAP Nutrition POGS energy - doplněk výživy psů, určený pro rychlé doplnění glykogenu ve svalech po - anebo během intenzivního výkonu, trvající do cca 45 minut nebo u lehčích aktivit do 90–120 minut. Dodá psovi potřebnou energii pro rychlejší regeneraci svalů.

Zobrazit podrobný popis


POGS energy 750 g
skladem
298 Kč
-
+

Podrobný popis produktu

POGS energy je v podstatě pevná forma již známého drinku KVAP Nutrition energy Je vhodná pro psy, kteří nechtějí po aktivitě pít, ale přesto jim můžete dopřát doplnění energie v pevné formě. Vhodné pro záchranářské a musherské psy, pro agility, IPO či jiné psí sporty a aktivity. Výhodou snacku POGS energy je skutečnost, že nepotřebujete mít u sebe vodu a přesto psovi dopřejete doplnění potřebné energie. Vhodné také na dlouhé výlety, horské tůry, midové a longové běhy, kdy Vám postačí sbalit POGS do kapsy nebo do batohu. Obsahuje Maltodextrin, Dextrózu, volné aminokyseliny, BCAA, NO-Complex, lehce stravitelné proteiny, Lecitin, aj.


Složení POGS energy: 

Maltodextrin, Sušená vejce, hydrolyzovaný Játrový protein, mikrobiální protein, sušený vaječný žloutek, Pivovarské kvasnice, Glukóza ( Dextróza ), hydrolyzovaný rybí protein, sójový Lecithin, aminokyseliny BCAA, L-Glutamin, extrudovaná rýžová mouka, mořská řasa Kelp, Vitamín C, Kurkuma. 


Obsah živin POGS energy: 

Bílkoviny 30 %, Tuk 25 %, Jednoduché cukry 12 %, Škrob 5,5 %, Popel 6 %, Vláknina 4 %, Vlhkost 18 %. 


Dávkování:

1 ks POGS na každých 8 kg váhy psa, maximální doporučená dávka je 8 Ks za den.


Obsah balení:

750 g, tj. 30 ks snacků.

Zeptejte se!