Vážení zákazníci, v době 12.7. - 21.7. jsme na dovolené a neodbavujeme žádné objednávky. V případě nutnosti, kontaktujete naše obchodní partnery. Děkujeme za pochopení tým Kvap Nutrition!

Kvap Nutrition - Pogs proteinKvap Nutrition - Pogs protein

je doplněk výživy psů, určený pro podporu tvorby svalové hmoty, pro rekonvalescenci psa po delším výkonu, pro ochranu svalové hmoty a při dlouhodobém zatížení. 

Zobrazit podrobný popis


POGS protein 750 g
skladem
420 Kč
-
+

Podrobný popis produktu

Dodá psovi potřebné a vysoce kvalitní proteiny, tuky a vitamíny. POGS protein je v podstatě pevná forma již známého drinku KVAP Nutrition protein. Je vhodná pro psy, kteří mají problém s udržením svalové hmoty, pro starší psy, pro feny po kojení, pro nemocné psy a pro psy v delší zátěži či tréninku, kdy spolehlivě nahradí část krmné dávky při zachování její nutriční hodnoty. Vhodné jako náhražka krmiva pro psy na midových či longových závodech, anebo před startem sprintového závodu, kdy můžete snížit množství běžného krmiva (maso, granule) a nahradit jej POGS protein. Výhodou je menší míra vyměšování psa před startem závodu. Výhodou snacku POGS protein je skutečnost, že nepotřebujete mít u sebe vodu a přesto psovi dopřejete doplnění všech živin. Postačí Vám mít POGS v kapse anebo v batohu- Neobsahuje maltodextrin, lepek ani laktózu - alergeny.

Testováno při přípravě mushingových psů na longové závody ve Skandinávii.

 

Skladování: v dobře uzavřeném původním obalu, v suchu, šeru a chladu max. do cca 25 °C, bez rázového střídání teplot. 

Dávkování: 1 ks POGS na každých 8 kg váhy psa, maximální doporučená dávka je 8 Ks za de

Zeptejte se!