Jak vznikal náš produkt

Jsme závodníci ve sportu psích spřežení, již přes dvacet let soutěžíme na závodech lokálních, ale i na mezinárodní scéně. 

Jak vznikal náš produkt

Naše výsledky hovoří za vše, oběma se nám na krku houpou medaile z MS i z ME a jedná se o kovy nejcennější. Naši psi patří ke špičce, a aby člověk dosáhl vytouženého výsledku, je nutné věnovat pozornost nejen přípravě v zápřahu, ale dbát také na správné doplňky výživy a regeneraci. Intenzivní trénink před vrcholem sezóny ať už v sezóně off-snow či on-snow vyžaduje mimo jiné také kvalitní regeneraci pro naše psy. 

Zkoušeli jsme všechny produkty dostupné na trhu, které napomáhají regeneraci psa po výkonu, ale s žádným produktem jsme nebyli naplno spokojeni. Hledali jsme produkt kvalitní především svým složením tak, aby naši psi byli schopni v plném tréninku absolvovat desítky kilometrů v pár po sobě jdoucích tréninkových dnech a to vždy v plném nasazení fyzických i mentálních sil. Dalším kritériem pro nás byla cena výrobku, protože náš tým aktuálně má 6 dospělých závodních jedinců a 5 mladých psů, kteří již byli do tréninku také zapojeni. A z tohoto důvodu spatřil světlo světa KVAP-nutrition. Je to produkt, který jsme připravovali sami pro sebe, rok zkoušeli, porovnávali a vylepšovali. Ze začátku jsme si ho sami míchali doma v koupelně, ale tahle cesta nebyla ta správná. Museli jsme přejít do laboratoře a profesionální výrobny, abychom byli schopni určit přesné poměry látek obsažených a určili správné dávkování.

Nejdříve bylo naší motivací si vyrobit přípravek pouze pro svou potřebu, ale po dlouhých hodinách strávených ve výrobě a po konzultacích s lidmi zasvěcenými jsme se rozhodli produkt nabídnout i Vám, protože jsme přesvědčení, že žádný jiný produkt s takovým složením, odzkoušený v různých podmínkách a tréninkových intenzitách, na trhu k dnešnímu dni neexistuje.

Našim cílem bylo vytvořit produkt, který našim psům pomůže lépe a kvalitněji si užívat naši společnou vášeň a zábavu. 

 

Kvapův příběh

KVAP – je to jméno psa…byl pátek 19.7.2013 a na svět vykouklo na Vysočině v rodině  Suchých hodně černých štěňátek.

Jak vznikal náš produkt

Jsme závodníci ve sportu psích spřežení, již přes dvacet let soutěžíme na závodech lokálních, ale i na mezinárodní scéně. 

Kontakt

Většinou nás najdete na závodech, na tréninku, v lese, na sněhu, na koloběžce, na lyžích. 

Zeptejte se!